Welke studie past bij mij?
Ontdek de studie die 100% past bij jouw talenten
De zomervakantie is het beste moment om met je studiekeuze aan de slag te gaan. Daarom is er nu voor jou Happy Students Summer School: In één dag ontdek je je talenten en ook wat je het liefste doet. Hier passen 3 tot 5 studierichtingen bij. Vervolgens schrijf je je nog voor het nieuwe schooljaar begint, in voor de open dagen van oktober en november! Relaxed toch?
Veel jongeren stellen het maken van een studiekeuze uit, bijvoorbeeld omdat ze druk ervaren, dat ze iets moeten kiezen, wat voor de rest van hun leven bepalend is (zo wordt het vaak ervaren). Én omdat ze vaak niet weten welke studie bij hen past. Ook gaan sommige
scholieren pas open dagen bezoeken in het examenjaar. Dit alles samen geeft stress. Happy Students geeft je graag een andere ervaring!
Meer dan 200 jongeren zijn je voorgegaan bij Happy Students en allemaal hebben ze een positieve ervaring gehad. Want iedereen kan het Talentenspel spelen en iedereen heeft talent! Ze zeiden 'ja dit klopt, dit ben ik' en 'wist ik dit maar eerder' of 'waarom doen ze dit niet op school?'. De sleutel? Begin op tijd met je studiekeuzeproces! En dan idealiter de zomer voor je naar het examenjaar gaat; dus naar 3vmbo, 4havo of 5vwo.
De zomervakantie is ook een uitgelezen moment, omdat je even helemaal niets ‘moet’ en dan ontstaat het nieuwe als vanzelf. Bij Happy Students wordt studiekeuze is een proces dat leuk en waardevol is, omdat je de kans krijgt om op een speelse en inspirerende manier bezig te zijn met je toekomst.
Je ontdekt op deze manier je talenten, datgene waar je goed in bent en wat je het liefste doet, je ziet nieuwe mogelijkheden en zo creëer je je eigen toekomst! Je wordt je bewust van je kracht en je kwaliteiten en zo krijg je een helder zelfbeeld en kan je een bewuste studiekeuze maken.
In het examenjaar jaar begin je met een frisse start. Je weet wat je wilt en welke studies hierbij passen, je hebt je ingeschreven voor de open dagen van oktober en november. Ook heb je extra motivatie voor school, omdat je weet waar je het voor doet.
Wil je dit ook? Meld je dan nu aan. Als je het leuk vind kun je ook met een vriend of vriendin komen. Net wat je wilt!
Happy Students
Summer School
395 euro p.p. max 2 personen
9.30 -13.00 uur
1 individueel nagesprek
Ben je nieuwsgierig naar jouw talenten en welke studie bij jou past? Lijkt het je leuk om jezelf beter te leren kennen, waardoor je meer zelfvertrouwen krijgt en makkelijker keuzes kan maken die bij jou passen? Kom samen met je vriend of vriendin naar de Happy Students Summer School waardoor je goed voorbereid je volgende schooljaar in gaat! In 2 sessies ontdek je je talenten en heb je helder welke studies hierop aansluiten. En heb je je ingeschreven voor de open dagen.
Happy Students
Summer School
495 euro
1 sessie 9.30 - 12.30 uur
1 nagesprek
Weet je nog niet wat je wilt studeren? Wil je dat we hier samen even goed de tijd voor nemen? En heb je behoefte aan helderheid op de vragen wat kan ik, wat wil ik en wat past bij mij? Dan is Happy Students Summer School individueel jouw oplossing. In 2 sessies ontdek je jouw talenten en 3 studies die hierbij passen. En sta je ingeschreven voor de open dagen die je gaat bezoeken. Ook heb je meer inzicht in wie je bent, is er meer zelfvertrouwen en kun je over all makkelijker keuzes maken. Fijn toch?